|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Nicholas Godsell, Matthew Duncan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly C
|
Liam Kelly, Trent Klouzal
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury B
|
Michael Scotney, David Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bundaberg SLSC |
Bundaberg B
|
Joshua Mcduff, Mitchell Pearce
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Braden Ham, Luke Norriss
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach CLIFTON
|
Richard Geard, Matt Bevilacqua
|
Race 2 |
0 |
|
|
Secret Harbour SLSC |
Secret Harbour BLUE
|
Matthew Gangell, Matthew Wilson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Paul Obern, Jordan Burden
|
Race 2 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Jake Nicholson, Nicholas Rodger
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Jake Loring, Adam Crerar
|
Race 2 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Luke Eltham, Nick Powell
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach RED
|
Rory Harrington, Michael Quinn
|
Race 3 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Sam Llewelyn, Carl Perkins
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Jarryd Mcdonnell, Kellen Mills
|
Race 3 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Mitchell Holz, Scott Smith
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) F
|
Darcy Boyle, Dain Murray
|
Race 4 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Zackary Wright, Paul Calatzis
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Nicholas Kirby, Nicholas Anderson
|
Race 4 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) G
|
David Lazarus, Callan Preiato
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
David Patrick, Harry Williams
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Mathew Eltham, Edward Gourley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Port Macquarie SLSC |
Port Macquarie GOLD
|
Rhyss Oxenford, Kye Polverino
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Ben Darcy, Jackson Doolan
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Matt Johns, Kale Pervan
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Dylan Swann, William Thompson
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Matt Hollman, Jake Little
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Michael Murphy, Jackson Maynard
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Joshua Stephens, Timothy Clout
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland C
|
James Oconnor, Shane Mcmahon
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly A
|
Tom Fraser-holmes, Sam Speer
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Brad Nolan, Tim Kirkby
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg A
|
Riley Mcgregor, Benjamin Sheppard
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Adam Stonier, Mitchell Allum
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Mitchell Miller, Nicholas Bolton
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Callan Young, Justin Cole
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Zac Cavanagh, Jackson Howell
|
Race 4 |
0 |
|